0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Про банк

Одна з найстабільніших фінансових установ в Україні

Про ВТБ
VTB Bank (Україна) — стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни згідно з класифікацією Національного банку України. Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу, а також обслуговування фізичних осіб.

VTB Bank входить до міжнародної фінансової Групи VTB, яка надає широкий спектр фінансово-банківських послуг у країнах Західної Європи, СНД, Північної Америки, Азії та Африки. Дочірні фінансові організації Групи надають послуги на ринку цінних паперів, послуги зі страхування, лізингу, факторингу чи інші послуги фінансового характеру. Група здійснює свою діяльність через 15 дочірніх банків, розташованих в Австрії, Німеччині, Франції, Великобританії, на Кіпрі, у Сербії, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Азербайджані, Україні, Грузії та Анголі, через два представництва, розташованих в Італії та Китаї, також через дві філії VTB, які розташовані в Китаї та Індії, і дві філії «VTB Капітал» у Сінгапурі та ОАЕ. Інвестиційно-банківський підрозділ Групи здійснює брокерські і дилерські операції в США, проводить операції з цінними паперами та надає фінансові консультації в Гонконзі, а також займається інвестиційно-банківською діяльністю в Болгарії.

Наші переваги
Надійність та стабільність

За величиною активів VTB Bank входить до групи найбільших банків України та знаходиться на 14-му місці в рейтингу НБУ

Довіра населення та бізнесу

Протягом 2015 р. понад 80% вкладників VTB Bank переоформили депозитні договори на наступний період

Долаючи кризу, йдемо вперед

VTB Bank успішно пройшов кризовий період та готовий до подальшого розвитку на українському ринку банківських послуг

Стратегія зростання

У 2016 році VTB Bank націлений на відновлення повного спектру сучасних, технологічних банківських операцій та підвищення якості обслуговування населення та бізнесу


Досягнення та нагороди