0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Досягнення, нагороди та рейтинги

2015 рік

4 грудня 2015 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг VTB Bank (Україна) і його облігацій на рівні «uaAA+», а також рейтинг депозитів фінустанови на рівні «ua1». Дані рейтинги свідчать про те, що VTB Bank відрізняється високою платоспроможністю, кредитоспроможністю та надійністю.

При проведенні оцінки, рейтингове агентство спиралося на результати роботи банку за 9 місяців 2015 року, звітність за 11 місяців 2015 року, і регулярну публічну інформацію, яку банк надає як емітент цінних паперів.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» оприлюднило підсумки дослідження українських банків за рівнем надійності депозитів за 9 місяців 2015 року. Згідно з даними агентства, VTB Bank (Україна) покращив свої позиції у рейтингу та увійшов у ТОП-3 найбільш надійних банківських установ, що на одну сходинку вище, ніж на квартал раніше.

Аналітики агентства відзначають, що, незважаючи на непрості умови, у яких працює весь фінансовий ринок, VTB Bank (Україна) залишається одним з небагатьох, хто утримує ключові показники своєї діяльності у рамках тих нормативів, які визначає Національний банк. Плюс до всього, важливим фактором надійності VTB Bank (Україна) є програма докапіталізації на 14,5 млрд грн до 25,3 млрд грн, що дозволить банку стати одним із найбільш капіталізованих та буде служити додатковою гарантією його платоспроможності. 

Компанія НоксФішес підвела підсумки щоквартального дослідження «МедіаВершки» за 3 квартал 2015 року. Всі фінансові установи оцінювались за комплексним індикатором «goodwill-фактор», що складається з 5 репутаційних блоків. Згідно з дослідженням, VTB Bank увійшов у 10 банків, що мають найкращу репутацію.

Підсумкове значення показника «goodwill-фактор» VTB Bank за 3 квартал склало 148,3 р.п., що на позицію вище порівняно з попереднім періодом. На думку експертів, найбільш значущими факторами, які формують імідж банку, є продукти та послуги банку («Продукти»), «Бізнес», «Маркетинг» та «Зовнішні комунікації».

У рейтингу надійності депозитів «Українського кредитно-рейтингового агентства», який підводить підсумки роботи українських банків по залученню коштів фізичних осіб і бізнесу в банківську систему України, за 9 місяців 2015 VTB Bank (Україна) присвоєно індекс «В» (висока надійність).

Протягом всього 2015 року VTB Bank стабільно знаходився в групі банків з високим рівнем надійності депозитів. Результати рейтингу оновлюються щоквартально.

Видання «Особистий рахунок» опублікувало дослідження «Рейтинг найнадійніших банків», згідно з яким VTB Bank (Україна) увійшов до ТОП-10 надійних українських банків і розмістився на 9 позиції рейтингу. Мета підготовки рейтингу – надання інформації про поточний стан банківських установ, як звичайним клієнтам, так і корпоративному бізнесу, яка необхідна для прийняття рішення про взаємодію з банками.

2014 рік

26 грудня 2014 рейтинговий комітет Рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», найбільшого оператора ринку добровільного рейтингування в Україні, присвоїв ПАТ «ВТБ Банк» кредитний рейтинг на рівні uaAA+ за національною українською шкалою. Такий же рівень довгострокового кредитного рейтингу був присвоєний облігаціям Банку серій C, D, E, F і J. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA + характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Також Агентство прийняло рішення про присвоєння депозитам ПАТ «ВТБ Банк» рейтингу на рівні ua1, найвищого з можливих.

Топ-7 «20 найефективніших українських банків» (видання «Forbes»)

Один з лідерів рейтингу «50 провідних банків України», в тому числі  3-тє місце в номінації «Private banking», 5-те місце в номінації «Автокредити», 9-те місце в номінації «Карткові кредити», 9-те місце в номінації «Зарплатні проекти». Голова Правління VTB Bank в Топ-10 «Кращих банкірів України» (видання «Коммерсантъ»).

2013 рік

Диплом «За плідну багаторічну співпрацю та ефективний розвиток бізнесу транскордонних платіжних послуг і грошових переказів по системі в Україні, Росії, країнах СНД і дальнього зарубіжжя» (система грошових переказів «Migom»).

Топ-20 банків за обсягами вкладів населення (інтернет-версія журналу «Forbes»).

10-те місце серед банків України за надійністю (журнал «Кореспондент»).

Топ-10 «Найнадійніших банків України» (журнал «Личный счет»).

«Найкращий інвестиційний банк» (премія UKRAINIAN BANKER AWARDS 2013, видавництво «Економіка»).

Топ-5 «20 найефективніших українських банків» (видання «Forbes»).

Один з лідерів рейтингу «50 провідних банків України», в тому числі 1-ше місце в номінації «Обслуговування юридичних осіб», 2-е місце в номінації «Ощадний вклад», 5-те місце в номінації «Private Banking», 6-те місце в номінації «Автокредити», 7-ме місце у загальному рейтингу. Голова Правління VTB Bank у Топ-10 «Найкращих банкірів України» — 8-ме місце в номінації «Кращий Топ-менеджер банку» (видання «Коммерсантъ»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов посів 4-е місце серед кращих керівників українських банків у рейтингу «Топ-100. Найкращі топ-менеджери України» (видавництво «Економіка» і журнал «Топ-100. Рейтинг кращих компаній України»).

2012 рік

Диплом «За вагомий внесок у розвиток системи в Україні» («Золота Корона — Грошові перекази»).

Диплом «Найбільш високотехнологічний партнер системи грошових переказів «БЫСТРАЯ ПОЧТА» (система грошових переказів «БЫСТРАЯ ПОЧТА»).

Нагорода «Найкреативніша програма мотивації продажів карт Visa» (міжнародна платіжна система VISA International).

Один з лідерів рейтингу «50 провідних банків України 2012», у тому числі 1-ше місце в номінації «Кредити великому бізнесу», 1-ше місце в номінації «Автокредитування», 2-ге місце в рейтингу послуг для заможних клієнтів сегменту private banking, 3-тє місце в номінації «Обслуговування юридичних осіб» (видання «Коммерсантъ»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов у Топ-5 «Найефективніших банкірів 2011» (видання «Експерт»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов посів 15-те місце в рейтингу «Топ-100. Найкращі топ-менеджери України» (видавництво «Економіка» і журнал «Топ-100. Рейтинг найкращих компаній України»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов посів 2-ге місце серед найкращих керівників українських банків у рейтингу «Топ-100. Найкращі топ-менеджери України» (видавництво «Економіка» і журнал «Топ-100. Рейтинг найкращих компаній України»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов посів 2-ге місце в номінації «Банкір року» за підсумками щорічного «Фінансового рейтингу» (газета «БІЗНЕС»).

«Найкращий інвестиційний банк» (премія UKRANIAN BANKER AWARDS 2012, видавництво «Економіка»).

Топ-12 «Найнадійніших українських банків для розміщення депозитів» (газета «Коментарі»)

«Стовпи банківської галузі» — рейтинг надійності 30 установ банківського сектору (видання «Кореспондент»)

2011 рік

Сертифікат «За значний внесок у розвиток Преміальних програм» (міжнародна платіжна система VISA International).

Нагорода «За активне просування преміальних карт Visa» (міжнародна платіжна система VISA International).

Лідер репутаційного рейтингу банків України серед банків із капіталом з країн СНД (дослідження «Goodwill-фактор»).

«Найдинамічніший банк» (премія UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011, видавництво «Економіка HUB»).

«Найкращий інвестиційний банк» (премія UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011, видавництво «Економіка»).

Голова Правління VTB Bank у Топ-3 UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011, а також 2 місце в номінації «Визнання колег» (премія UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011, видавництво «Економіка HUB»).

Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов у Топ-100 «Найкращих топ-менеджерів України», номінація «Найкращий антикризовий менеджер», 3-тє місце в міжгалузевому рейтингу, 40-ве місце в рейтингу «Найкращих керівників країни» (видання «ТОП-100. Рейтинг найкращих компаній України»).

«Один із найнадійніших банків України» за рейтингом надійності українських банків (за результатами I кварталу 2011 року, рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна).

Топ-3 «Рейтингу надійності найбільших українських банків», у тому числі в за показниками: «Поточна фінансова стійкість», «Рівень материнської підтримки», «Стратегія роботи банку на ринку», «Імідж» та «Професійний рівень менеджменту» (сайт «Українська правда»). Голова Правління VTB Bank В. Пушкарьов у Топ-100 «Рейтингу лідерів бізнесу України», 3-тє місце в рейтингу Топ-10 розділу «Банки» (видання «ТОП-100. Рейтинг лідерів бізнесу України»).