0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Історія

2005 рік — ЗАТ «Внєшторгбанк (Україна)» отримав ліцензію на здійснення банківської діяльності.

2006 рік — ВАТ Банк ВТБ (Росія) придбав 98 % АКБ «Мрія».

2007 рік — АКБ «Мрія» перейменовано на ВАТ ВТБ Банк. ЗАТ «Внєшторгбанк (Україна)» приєднано до ВАТ ВТБ Банк на правах філіалу.

2008 рік — Статутний капітал збільшено в 3,4 разу до 2,16 млрд. грн. Банк отримав статус принципового члена міжнародних платіжних систем Visa International і MasterCard WorldWide. Банк визнано переможцем у міжнародному конкурсі MasterCard «Банк року — 2008» у номінації «Найдинамічніший банк року».

2009 рік — VTB Bank почав здійснювати операції з банківськими металами. За підсумками року портфель коштів населення у банку зріс майже на 100 % — на суму близько 1,5 млрд грн.

2010 рік — у центрі Києва відкрився перший офіс VTB Private Banking в Україні.

2011 рік — Клієнти VTB Bank в Україні починають обслуговуватися в банкоматах Групи VTB за єдиними тарифами. У мережі банкоматів VTB і банків-партнерів — понад 5 000  банкоматів. За підсумками 2011 року VTB Bank входить до трійки найбільш прибуткових українських банків.

2012 рік — рік зміцнення позицій банку в обслуговуванні корпоративного бізнесу і активного розвитку роздрібних продуктів та послуг. Завдяки високому рівню довіри до банку понад 80 % вкладників переоформлюють депозитні договори на наступний період. За підсумками 2012 року VTB Bank зайняв перше місце в рейтингу Державної іпотечної установи за кількістю і обсягом рефінансованих іпотечних кредитів фізичних осіб. З метою подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів у мережі банку було розпочато тестову експлуатацію системи керування потоками клієнтів — «Електронної черги». Почала роботу мережа інформаційних центрів VTB Bank — протягом року відкрито 12 таких точок.

2013 рік — клієнтська база роздрібного бізнесу склала понад 600 тисяч клієнтів. Динамічно розвивається сегмент пластикових карток: приріст портфеля кредитних карток склав 30 %. У грудні 2013 року вся лінійка зарплатних і кредитних карток переведена на чіп з інноваційною технологією безконтактних платежів MasterCard® PayPass™ та Visa payWave. Інвестиційний бізнес VTB Bank закріпив за собою статус лідера ринку.

Сьогодні VTB Bank — універсальний банк, який входить в групу найбільших банківських установ в Україні.

За величиною активів VTB знаходиться на 14-му місці в рейтингу Національного банку України (станом на 01.07.2016). VTB Bank розвиває корпоративний, інвестиційний і роздрібний бізнес, пропонуючи клієнтам повний комплекс сучасних банківських послуг.  

VTB Bank (Україна) входить в міжнародну фінансову Групу VTB, яка надає широкий спектр фінансово-банківських послуг у країнах Західної Європи, СНД, Північної Америки, Азії та Африки. Дочірні фінансові організації Групи надають послуги на ринку цінних паперів, послуги зі страхування, лізингу, факторингу та інші послуги фінансового характеру. Група здійснює свою діяльність через 15 дочірніх банків, розташованих в Австрії, Німеччині, Франції, Великій Британії, на Кіпрі, в Сербії, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Азербайджані, Україні, Грузії та Анголі, через два представництва, розташованих в Італії та Китаї, також через два філіали VTB, розташовані в Китаї та Індії, і два філіали «VTB Капітал» в Сінгапурі та ОАЕ.

Інвестиційно-банківський підрозділ Групи здійснює брокерські та дилерські операції в США, проводить операції з цінними паперами і надає фінансові консультації в Гонконгу, а також займається інвестиційно-банківською діяльністю в Болгарії.

Конкурентні переваги VTB Bank на українському ринку — надійність, глибоке знання і розуміння особливостей регіонального ринку, ексклюзивні умови обслуговування з урахуванням можливостей міжнародної групи і роботи на ринках СНД, Європи, Азії та Африки, наявність доступу до ресурсів міжнародної фінансової групи, світовий досвід сучасних банківських технологій та сучасних банківських продуктів.