0 (800) 50-77-60 +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Тендери

 1. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM у ПАТ «ВТБ БАНК»
 2. Тендер з вибору компанії-постачальника віртуальної стрічкової бібліотеки та супроводу системи резервного копіювання і відновлення інформації у ПАТ «ВТБ Банк»
 3. Тендер з вибору компанії з надання послуг технічної підтримки кондиціонерів серверних приміщень ПАТ «ВТБ Банк»
 4. Результати тендеру з придбання програмно-технічних засобів і робіт з впровадження комплексної системи захисту банківських web-сервісів
 5. Результати тендеру з придбання програмно-технічних засобів і робіт з впровадження комплексної системи захисту від витоку конфіденційної інформації через корпоративну пошту, мережу Інтернет, робочі станції і сервери
 6. Результати тендеру з вибору постачальника і інтегратора системи моніторингу привілейованих користувачів ObserveIT
 7. Результати тендеру з вибору постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM
 8. Результати тендеру з вибору постачальника віртуальної стрічкової бібліотеки і послуг супроводу системи резервного копіювання і відновлення інформації
 9. Тендер з вибору компанії з постачання та технічного обслуговування касового обладнання і касових витратних матеріалів
 10. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг технічної підтримки кондиціонерів серверних приміщень
 11. Результати тендеру з вибору компанії — виконавця аутсорсингу за функціями першої / другої ліній технічної підтримки користувачів / регіональної мережі / банкоматів
 12. Тендер з вибору компанії, що надає клінінгові послуги і постачання витратних матеріалів для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ Банк»
 13. Тендер з вибору компаній для здійснення продажу портфеля кредитів малого бізнесу
 14. Результати тендеру з вибору компанії з постачання та технічного обслуговування касового обладнання і касових витратних матеріалів
 15. Тендер з вибору постачальника комплексного рішення віртуалізації серверного обладнання
 16. Тендер з вибору компанії з надання послуг пожежного спостереження об'єктів ПАТ «ВТБ Банк»
 17. Тендер з вибору компаній — виконавців робіт з розробки корпоративних інформаційних систем ПАТ «ВТБ БАНК» за принципами аутсорсингу / аутстафінгу
 18. Тендер з вибору контрагента з надання послуг супроводу ліцензій програмного забезпечення Oracle
 19. Тендер з вибору компанії з надання вантажно-розвантажувальних робіт і послуг транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ Банк»
 20. Тендер з вибору компанії, що надає послуги корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок) для ПАТ «ВТБ Банк»
 21. Тендер з визначення компанії – постачальника комплексної системи моніторингу ІТ-сервісів на базі двох систем: Dell Foglight та HP Business Service Manager, та компанії – виконавця робіт з впровадження комплексної системи моніторингу сервісів в Банку
 22. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM у ПАТ «ВТБ БАНК»
 23. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 24. Тендер з визначення компанії – постачальника програмних засобів HP Fortify on Demand або IBM Security AppScan Source та послуг з тестування безпеки нової СДО для фізичних осіб ПАТ «ВТБ БАНК»
 25. Тендер з визначення компанії – постачальника комплексної системи моніторингу ІТ-сервісів на базі двох систем: Dell Foglight та HP Business Service Manager, та компанії – виконавця робіт з впровадження комплексної системи моніторингу сервісів в банку
 26. Проведення тендеру з визначення компанії-постачальника програмно-технічних засобів виробництва Cisco Systems або Aruba Networks та робіт з організації бездротової мережі (Wi-Fi) у головному офісі та відділенні «Пушкінське» ПАТ «ВТБ БАНК»
 27. Проведення тендеру з визначення компанії-постачальника системи захисту від мережевих вторгнень виробництва Cisco Systems або Palo Alto Networks та робіт з її впровадження в інформаційно-телекомунікаційній мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 28. Проведення тендеру з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для Програмно-апаратного Комплексу Контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 29. Проведення тендеру з вибору компанії — постачальника систем зберігання даних та IBM Power System P822 в ПАТ «ВТБ БАНК»
 30. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії, що надає послуги оформлення дозвільної документації для розміщення елементів зовнішньої реклами ПАТ «ВТБ БАНК» на рекламних конструкціях у м.Києві та регіонах України.
 31. Результати тендеру з визначення компанії-постачальника системи захисту від мережевих вторгнень виробництва Cisco Systems або Palo Alto Networks та робіт з її впровадження в інформаційно-телекомунікаційній мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 32. Результати тендеру з визначення компанії-постачальника програмно-технічних засобів виробництва Cisco Systems або Aruba Networks та робіт з організації бездротової мережі (Wi-Fi)
 33. Придбання програмно-апаратного комплексу CheckPoint Mobile Access та робіт з його впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 34. Результати тендеру з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для Програмно-апаратного Комплексу Контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 35. Результати тендеру з вибору компанії постачальника комплексного рішення Cистем зберігання даних і IBM Power System P822 у ПАТ «ВТБ БАНК»
 36. Проведення Тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії з поставки, надання послуг технічного обслуговування та ремонту обладнання систем вентиляції та кондиціонування в приміщеннях ПАТ «ВТБ БАНК»
 37. Тендер з вибору компанії, що надає послуги з проведення річної інвентаризації основних засобів
 38. Конкурсний відбір контрагенту для укладання Договору відступлення прав вимоги за Кредитними договорами, які підписані між ПАТ «ВТБ БАНК» та фізичними особами
 39. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору постачальника (робіт) з технічної охорони об’єктів Банку
 40. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору постачальника (робіт) з фізичної охорони об'єктів Банку
 41. VTB Банк оголошує тендер щодо вибору компанії-постачальника заготовок платіжних карток та форм-факторів (стікери, брелоки, телефони та інше)
 42. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії з постачання касових видаткових матеріалів, постачання, технічного обслуговування і ремонту касового обладнання для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 43. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle (замовлення SU-211209-00265-MT/UA CSI 16678286)
 44. Тендер з вибору постачальника витратних матеріалів для офісної техніки (картриджі тощо) ПАТ «ВТБ БАНК»
 45. ПАТ «ВТБ БАНК» провів тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle.
 46. Відкритий тендер щодо вибору компанії з надання послуг з пожежного спостерігання об’єктів ПАТ «ВТБ БАНК»
 47. VTB Bank оголошує тендер з вибору компанії для проведення робіт з усунення інцидентів пов’язаних з утриманням та експлуатацією будівель та банківською інфраструктурою Головного офісу та відділень ПАТ «ВТБ БАНК»
 48. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника  послуг з ремонту  та технічного обслуговування систем відеоспостереження і систем контролю доступу Банку
 49. Відкритий тендер щодо вибору компанії з надання послуг з технічного обслуговування систем протипожежного захисту об’єктів ПАТ «ВТБ БАНК»
 50. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошує тендер з визначення компанії – підрядника по виконанню повного комплексу  робіт з модернізації існуючих / встановленню нових касових вузлів на об’єктах Банка.
 51. "ПАТ "ВТБ БАНК" оголошує тендер з визначення компанії – підрядника по виконанню комплексу будівельно-монтажних робіт на об'єктах Банку в м. Києві та регіонах України.
 52. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошено проведення тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії, що виконує навантажувально - розвантажувальні роботи та надає послуги транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК».
 53. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії для проведення робіт з усунення інцидентів, пов'язаних з утримуванням і експлуатацією будинків і банківської інфраструктури Головного офісу й відділень ПАТ «ВТБ БАНК».
 54. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії, що надає послуги прибирання приміщень ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК».
 55. Тендер відкритого типу з визначення компаній - виконавців робіт з розробки корпоративних інформаційних систем за принципом аутсорсинга/аутстафінга.
 56. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника програмного забезпечення для відеосерверів.
 57. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує конкурсний відбір контрагента для укладання Договору відступлення прав вимоги за кредитними договорами, укладеними між ПАТ «ВТБ БАНК» та фізичними особами.
 58. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору операторів зв’язку для забезпечення роботи корпоративної мережі передачі даних Банку та послуг телефонного зв’язку.
 59. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсуна вибір компанії з  постачання касових витратних матеріалів, постачання, технічного обслуговування та ремонту касового обладнання для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК».
 60. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошено проведення тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії з постачання канцелярських товарів та паперової продукції для ГО та регіональної мережі  ПАТ «ВТБ БАНК»
 61. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендеру з визначення компанії - постачальника оновлень та придбання ліцензій програмного забезпечення IBM.
 62. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника IP камер відеоспостереження
 63. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер відкритого типу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle.
 64. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії для надання послуги корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок)
 65. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 66. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника послуг аутсорсинга функцій першої лінії технічної підтримки та супроводження інкасації мережі банкоматів Банка
 67. Результати тендерного конкурсу з вибору операторів зв’язку для забезпечення роботи корпоративної мережі передачі даних Банку та послуг телефонного зв’язку
 68. Результати тендерного конкурсу з вибору компанії, що виконує навантажувально - розвантажувальні роботи та надає послуги транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК»
 69. Результати тендерного конкурсу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 70. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компаній виконавців аутсорсинга за функціями: першої лінії технічної підтримки користувачів Банку; другої лінії технічної підтримки інфраструктури ІТ регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 71. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії постачальника системи захисту баз даних виробництва IBM або Imperva та робіт з її впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 72. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для програмно-апаратного комплексу контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості)
 73. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 74. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 75. Результати тендеру з вибору компанії постачальника системи захисту баз даних виробництва IBM або Imperva та робіт з її впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 76. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендерного конкурсу з визначення компанії – постачальника пально-мастильних матеріалів для автомобілів ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 77. Результати тендеру з вибору компаній-виконавців аутсорсинга за функціями: першої лінії технічної підтримки користувачів Банку; другої лінії технічної підтримки інфраструктури ІТ регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 78. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендерного конкурсу з вибору страхової компанії для надання послуг добровільного медичного страхування співробітникам  ПАТ «ВТБ БАНК»
 79. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника послуг післягарантійного сервісного обслуговування банкоматів (SLM) Diebold Банку та додаткового обладнання до них
 80. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для програмно-апаратного комплексу контакт-центру (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 81. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 82. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено тендер з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування сейфового та депозитного обладнання ПАТ «ВТБ БАНК»
 83. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з постачання паливно-мастильних матеріалів для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 84. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує проведення тендера з вибору резервного постачальника послуг (робіт) з технічної охорони об'єктів Банку
 85. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника канцелярських товарів і паперової продукції для ГО та регіональної мережі  ПАТ «ВТБ БАНК»
 86. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок) для ПАТ «ВТБ БАНК»
 87. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування сейфового та депозитного обладнання ПАТ «ВТБ БАНК»
 88. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника з надання послуг по репутаційному менеджменту ПАТ «ВТБ БАНК»
 89. Відбір контрагента для укладання Договору відступлення прав вимоги за кредитними договорами, укладеними між ПАТ «ВТБ БАНК» та фізичними або юридичними особами
 90. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-підрядника з надання послуг щомісячної підтримки корпоративного сайту VTB Bank і Інтернет-банкінгу VTB Online
 91. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер відкритого типу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 92. Результати тендеру з вибору страхової компанії для надання послуг добровільного медичного страхування та страхування від нещасного випадку працівників ПАТ «ВТБ БАНК»
 93. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника програмного забезпечення Microsoft в ПАТ «ВТБ БАНК»
 94. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-підрядника з надання послуг розміщення рекламних та інформаційних матеріалів в мережі Інтернет, та на інших рекламних носіях
 95. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з визначення компанії для здійснення перевірок наявності та стану забезпечення активних операцій Банку
 96. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 97. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії з надання навантажувально - розвантажувальних робіт та послуг транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК»