0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Тендери

 1. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM у ПАТ «ВТБ БАНК»
 2. Тендер з вибору компанії-постачальника віртуальної стрічкової бібліотеки та супроводу системи резервного копіювання і відновлення інформації у ПАТ «ВТБ Банк»
 3. Тендер з вибору компанії з надання послуг технічної підтримки кондиціонерів серверних приміщень ПАТ «ВТБ Банк»
 4. Результати тендеру з придбання програмно-технічних засобів і робіт з впровадження комплексної системи захисту банківських web-сервісів
 5. Результати тендеру з придбання програмно-технічних засобів і робіт з впровадження комплексної системи захисту від витоку конфіденційної інформації через корпоративну пошту, мережу Інтернет, робочі станції і сервери
 6. Результати тендеру з вибору постачальника і інтегратора системи моніторингу привілейованих користувачів ObserveIT
 7. Результати тендеру з вибору постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM
 8. Результати тендеру з вибору постачальника віртуальної стрічкової бібліотеки і послуг супроводу системи резервного копіювання і відновлення інформації
 9. Тендер з вибору компанії з постачання та технічного обслуговування касового обладнання і касових витратних матеріалів
 10. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг технічної підтримки кондиціонерів серверних приміщень
 11. Результати тендеру з вибору компанії — виконавця аутсорсингу за функціями першої / другої ліній технічної підтримки користувачів / регіональної мережі / банкоматів
 12. Тендер з вибору компанії, що надає клінінгові послуги і постачання витратних матеріалів для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ Банк»
 13. Результати тендеру з вибору компанії з постачання та технічного обслуговування касового обладнання і касових витратних матеріалів
 14. Тендер з вибору постачальника комплексного рішення віртуалізації серверного обладнання
 15. Тендер з вибору компанії з надання послуг пожежного спостереження об'єктів ПАТ «ВТБ Банк»
 16. Тендер з вибору компаній — виконавців робіт з розробки корпоративних інформаційних систем ПАТ «ВТБ БАНК» за принципами аутсорсингу / аутстафінгу
 17. Тендер з вибору контрагента з надання послуг супроводу ліцензій програмного забезпечення Oracle
 18. Тендер з вибору компанії з надання вантажно-розвантажувальних робіт і послуг транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ Банк»
 19. Тендер з вибору компанії, що надає послуги корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок) для ПАТ «ВТБ Банк»
 20. Тендер з визначення компанії – постачальника комплексної системи моніторингу ІТ-сервісів на базі двох систем: Dell Foglight та HP Business Service Manager, та компанії – виконавця робіт з впровадження комплексної системи моніторингу сервісів в Банку
 21. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM у ПАТ «ВТБ БАНК»
 22. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 23. Тендер з визначення компанії – постачальника програмних засобів HP Fortify on Demand або IBM Security AppScan Source та послуг з тестування безпеки нової СДО для фізичних осіб ПАТ «ВТБ БАНК»
 24. Тендер з визначення компанії – постачальника комплексної системи моніторингу ІТ-сервісів на базі двох систем: Dell Foglight та HP Business Service Manager, та компанії – виконавця робіт з впровадження комплексної системи моніторингу сервісів в банку
 25. Проведення тендеру з визначення компанії-постачальника програмно-технічних засобів виробництва Cisco Systems або Aruba Networks та робіт з організації бездротової мережі (Wi-Fi) у головному офісі та відділенні «Пушкінське» ПАТ «ВТБ БАНК»
 26. Проведення тендеру з визначення компанії-постачальника системи захисту від мережевих вторгнень виробництва Cisco Systems або Palo Alto Networks та робіт з її впровадження в інформаційно-телекомунікаційній мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 27. Проведення тендеру з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для Програмно-апаратного Комплексу Контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 28. Проведення тендеру з вибору компанії — постачальника систем зберігання даних та IBM Power System P822 в ПАТ «ВТБ БАНК»
 29. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії, що надає послуги оформлення дозвільної документації для розміщення елементів зовнішньої реклами ПАТ «ВТБ БАНК» на рекламних конструкціях у м.Києві та регіонах України.
 30. Результати тендеру з визначення компанії-постачальника системи захисту від мережевих вторгнень виробництва Cisco Systems або Palo Alto Networks та робіт з її впровадження в інформаційно-телекомунікаційній мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 31. Результати тендеру з визначення компанії-постачальника програмно-технічних засобів виробництва Cisco Systems або Aruba Networks та робіт з організації бездротової мережі (Wi-Fi)
 32. Придбання програмно-апаратного комплексу CheckPoint Mobile Access та робіт з його впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 33. Результати тендеру з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для Програмно-апаратного Комплексу Контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 34. Результати тендеру з вибору компанії постачальника комплексного рішення Cистем зберігання даних і IBM Power System P822 у ПАТ «ВТБ БАНК»
 35. Проведення Тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії з поставки, надання послуг технічного обслуговування та ремонту обладнання систем вентиляції та кондиціонування в приміщеннях ПАТ «ВТБ БАНК»
 36. Тендер з вибору компанії, що надає послуги з проведення річної інвентаризації основних засобів
 37. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору постачальника (робіт) з технічної охорони об’єктів Банку
 38. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору постачальника (робіт) з фізичної охорони об'єктів Банку
 39. VTB Банк оголошує тендер щодо вибору компанії-постачальника заготовок платіжних карток та форм-факторів (стікери, брелоки, телефони та інше)
 40. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії з постачання касових видаткових матеріалів, постачання, технічного обслуговування і ремонту касового обладнання для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 41. Тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle (замовлення SU-211209-00265-MT/UA CSI 16678286)
 42. Тендер з вибору постачальника витратних матеріалів для офісної техніки (картриджі тощо) ПАТ «ВТБ БАНК»
 43. ПАТ «ВТБ БАНК» провів тендер з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle.
 44. Відкритий тендер щодо вибору компанії з надання послуг з пожежного спостерігання об’єктів ПАТ «ВТБ БАНК»
 45. VTB Bank оголошує тендер з вибору компанії для проведення робіт з усунення інцидентів пов’язаних з утриманням та експлуатацією будівель та банківською інфраструктурою Головного офісу та відділень ПАТ «ВТБ БАНК»
 46. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника  послуг з ремонту  та технічного обслуговування систем відеоспостереження і систем контролю доступу Банку
 47. Відкритий тендер щодо вибору компанії з надання послуг з технічного обслуговування систем протипожежного захисту об’єктів ПАТ «ВТБ БАНК»
 48. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошує тендер з визначення компанії – підрядника по виконанню повного комплексу  робіт з модернізації існуючих / встановленню нових касових вузлів на об’єктах Банка.
 49. "ПАТ "ВТБ БАНК" оголошує тендер з визначення компанії – підрядника по виконанню комплексу будівельно-монтажних робіт на об'єктах Банку в м. Києві та регіонах України.
 50. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошено проведення тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії, що виконує навантажувально - розвантажувальні роботи та надає послуги транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК».
 51. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії для проведення робіт з усунення інцидентів, пов'язаних з утримуванням і експлуатацією будинків і банківської інфраструктури Головного офісу й відділень ПАТ «ВТБ БАНК».
 52. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії, що надає послуги прибирання приміщень ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК».
 53. Тендер відкритого типу з визначення компаній - виконавців робіт з розробки корпоративних інформаційних систем за принципом аутсорсинга/аутстафінга.
 54. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника програмного забезпечення для відеосерверів.
 55. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору операторів зв’язку для забезпечення роботи корпоративної мережі передачі даних Банку та послуг телефонного зв’язку.
 56. В ПАТ «ВТБ БАНК» завершено проведення тендерного конкурсуна вибір компанії з  постачання касових витратних матеріалів, постачання, технічного обслуговування та ремонту касового обладнання для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК».
 57. ПАТ "ВТБ БАНК" оголошено проведення тендерного конкурсу відкритого типу з вибору компанії з постачання канцелярських товарів та паперової продукції для ГО та регіональної мережі  ПАТ «ВТБ БАНК»
 58. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендеру з визначення компанії - постачальника оновлень та придбання ліцензій програмного забезпечення IBM.
 59. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника IP камер відеоспостереження
 60. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер відкритого типу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle.
 61. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії для надання послуги корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок)
 62. Тендерний конкурс відкритого типу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 63. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору постачальника послуг аутсорсинга функцій першої лінії технічної підтримки та супроводження інкасації мережі банкоматів Банка
 64. Результати тендерного конкурсу з вибору операторів зв’язку для забезпечення роботи корпоративної мережі передачі даних Банку та послуг телефонного зв’язку
 65. Результати тендерного конкурсу з вибору компанії, що виконує навантажувально - розвантажувальні роботи та надає послуги транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК»
 66. Результати тендерного конкурсу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 67. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компаній виконавців аутсорсинга за функціями: першої лінії технічної підтримки користувачів Банку; другої лінії технічної підтримки інфраструктури ІТ регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 68. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії постачальника системи захисту баз даних виробництва IBM або Imperva та робіт з її впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 69. ПАТ "ВТБ Банк" оголошує тендер з вибору компанії постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для програмно-апаратного комплексу контакт-центр (з системою запису розмов та оцінки якості)
 70. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 71. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 72. Результати тендеру з вибору компанії постачальника системи захисту баз даних виробництва IBM або Imperva та робіт з її впровадження в ПАТ «ВТБ БАНК»
 73. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендерного конкурсу з визначення компанії – постачальника пально-мастильних матеріалів для автомобілів ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 74. Результати тендеру з вибору компаній-виконавців аутсорсинга за функціями: першої лінії технічної підтримки користувачів Банку; другої лінії технічної підтримки інфраструктури ІТ регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 75. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує проведення тендерного конкурсу з вибору страхової компанії для надання послуг добровільного медичного страхування співробітникам  ПАТ «ВТБ БАНК»
 76. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника послуг післягарантійного сервісного обслуговування банкоматів (SLM) Diebold Банку та додаткового обладнання до них
 77. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника пакету оновлення програмного забезпечення для програмно-апаратного комплексу контакт-центру (з системою запису розмов та оцінки якості) в ПАТ «ВТБ БАНК»
 78. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування автомобілів ПАТ «ВТБ БАНК»
 79. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено тендер з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування сейфового та депозитного обладнання ПАТ «ВТБ БАНК»
 80. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з постачання паливно-мастильних матеріалів для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 81. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує проведення тендера з вибору резервного постачальника послуг (робіт) з технічної охорони об'єктів Банку
 82. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника канцелярських товарів і паперової продукції для ГО та регіональної мережі  ПАТ «ВТБ БАНК»
 83. Результати тендеру з вибору компанії з надання послуг корпоративного обслуговування (організації ділових поїздок) для ПАТ «ВТБ БАНК»
 84. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено продовження строку надання комерційних пропозицій тендерного конкурсу з вибору компанії з надання послуг ремонту та технічного обслуговування сейфового та депозитного обладнання ПАТ «ВТБ БАНК»
 85. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника з надання послуг по репутаційному менеджменту ПАТ «ВТБ БАНК»
 86. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-підрядника з надання послуг щомісячної підтримки корпоративного сайту VTB Bank і Інтернет-банкінгу VTB Online
 87. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер відкритого типу з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 88. Результати тендеру з вибору страхової компанії для надання послуг добровільного медичного страхування та страхування від нещасного випадку працівників ПАТ «ВТБ БАНК»
 89. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника програмного забезпечення Microsoft в ПАТ «ВТБ БАНК»
 90. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-підрядника з надання послуг розміщення рекламних та інформаційних матеріалів в мережі Інтернет, та на інших рекламних носіях
 91. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з визначення компанії для здійснення перевірок наявності та стану забезпечення активних операцій Банку
 92. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника оновлених версій програмного забезпечення СУБД Oracle
 93. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії з надання навантажувально - розвантажувальних робіт та послуг транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК»
 94. Результати тендеру з вибору компанії-підрядника з надання послуг щомісячної підтримки корпоративного сайту VTB Bank і Інтернет-банкінгу VTB Online 
 95. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії з надання клінінгових послуг для ГО та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 96. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії, що надає послуги технічного обслуговування та ремонту обладнання систем вентиляції та кондиціювання в приміщеннях ПАТ «ВТБ БАНК»
 97. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії з проведення робіт з усунення інцидентів пов’язаних з утриманням та експлуатацією будівель та банківською інфраструктурою  Головного офісу та відділень ПАТ «ВТБ БАНК», з використанням CRM системи (Service desk) компанії – підрядника.
 98. Результати тендеру з вибору компанії-підрядника з надання послуг розміщення рекламних та інформаційних матеріалів в мережі Інтернет, та на інших рекламних носіях
 99. ПАТ «ВТБ БАНК» проведено тендерний конкурс щодо вибору компанії з надання клінінових послуг для Головного офісу та регіональної мережі ПАТ «ВТБ БАНК»
 100. ПАТ «ВТБ БАНК» проведено тендерний конкурс щодо вибору компанії  з надання послуг  технічного обслуговування та ремонту обладнання систем вентиляції та кондиціювання в приміщеннях ПАТ «ВТБ БАНК»
 101. ПАТ «ВТБ БАНК» проведено тендерний конкурс щодо вибору компанії  для проведення робіт з усунення інцидентів пов’язаних з утриманням та експлуатацією будівель та банківською інфраструктурою Головного офісу та відділень ПАТ «ВТБ БАНК», з використанням CRM системи (Service desk) компанії – підрядника
 102. ПАТ «ВТБ БАНК» проведено тендерний конкурс щодо вибору компанії, яка виконує навантажувально - розвантажувальні роботи і надає послуги транспортного обслуговування для ПАТ «ВТБ БАНК»
 103. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує проведення тендера з вибору постачальника послуг (робіт) з фізичної охорони на об'єктах заставного майна (в тому числі - власні приміщення)

104. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компаній-підрядників для відправки кореспонденції Банку клієнтам ПАТ «ВТБ БАНК»

105. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-контрагента для укладання Договору відступлення прав вимоги за кредитними договорами, укладеними між ПАТ «ВТБ БАНК» та фізичними особами   

106. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує проведення тендера з вибору постачальника послуг (робіт) з ремонту та технічному обслуговуванню систем відеоспостереження (СВС), систем контролю доступу (СКУД)

107. ПАТ «ВТБ Банк» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника ліцензій системи захисту від витоку конфіденційної інформації (DLP)

108. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника ліцензій системи захисту від витоку конфіденційної інформації (DLP)

109. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошено проведення тендерного конкурсу з вибору компанії, що надає послуги ремонту та технічного обслуговування касового обладнання ПАТ «ВТБ БАНК»

110. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM

111. Результати тендеру з вибору компанії-постачальника оновлень ліцензій програмного забезпечення IBM

112. ПАТ «ВТБ БАНК» оголошує тендер з вибору компанії-постачальника технічної підтримки апаратно-програмного комплексу Radware