0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Одна з найстабільніших фінансових установ в Україні

VTB Bank — постійний учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд є державною установою, яка виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Фонд заснований з метою захисту прав і законних інтересів вкладників банків.

Основним завданням Фонду є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Згідно Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми, встановленої адміністративною радою Фонду на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Відповідно до рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 серпня 2012 №27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2012 N1452 / +21764, розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб встановлено у сумі 200 000 грн.