0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
ПАТ «ВТБ Банк» відмовився від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списав цю заборгованість як безнадійну

26.07.2017

ПАТ «ВТБ Банк» відмовився від претензій на майно Дніпропетровського військового госпіталю і списав цю заборгованість як безнадійну

ПАТ «ВТБ Банк» припинив активну претензійно-позовну роботу щодо стягнення майна Дніпропетровського військового госпіталю. У 2017 році банк не висував жодних майнових претензій на будівлю госпіталю, і в майбутньому не має наміру цього робити. 

Кредит у розмірі близько 15 мільйонів доларів, заставою за яким виступали будівлі госпіталю, був зарезервований банком і списаний ще наприкінці 2016 року. 

Таким чином, інформація про спроби банку стягнути заставне майно госпіталю в процесі банкрутства компанії «Український готельний менеджмент» в 2017 році, яка з'явилася у низці українських ЗМІ, жодним чином не відповідає дійсності. 

Процедуру банкрутства компанії «Український готельний менеджмент» (позичальник і заставодавець) планується завершити в 2017-2018 р. 

Під час надання кредиту банк розраховував на сумлінне виконання позичальником взятих на себе фінансових зобов'язань. На момент надання кредиту, компанія-позичальник «Український готельний менеджмент» входила в групу компаній «Веста», кінцевими бенефіціарами якої є Денис Вікторович Дзензерський та Віктор Олександрович Дзензерський. 

З результатами журналістського розслідування, в якому зроблено спробу неупереджено розібратись у ситуації щодо Дніпропетровського військового госпіталю, можна ознайомитися за посиланням.Повернення до списку