0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

Кредит на поповнення оборотних коштів — надається з метою фінансування операційних витрат і інших потреб підприємства в оборотних коштах у формі відновлюваної або невідновлюваної кредитної лінії, строком до 18 місяців. Валюта кредитування - гривня, долар, євро, рубль.

Переваги:

Траншева кредитна лінія — надається з метою фінансування поточних потреб підприємства в оборотних коштах окремими траншами (з різними параметрами: сума, термін, відсоткова ставка) в рамках ліміту відновлюваної кредитної лінії. Вартість кредитних ресурсів залежить від тривалості траншу (від 1 до 6 місяців). Валюта кредитування - гривня.

Переваги:

Овердрафт  надається з метою здійснення оплати платіжних документів понад залишок коштыв на поточному рахунку в межах ліміту кредитування. Термін кредитування для бланкового овердрафту складає до 6 місяців, для забезпеченого овердрафту - до 12 місяців. Валюта кредитування - гривня.

Переваги:

* Встановлюється залежно від терміну користування кредитними коштами.

Ліміт покриття — короткостроковий кредит у формі овердрафту, надається з метою купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України. Термін кредитування - до 6 місяців. Валюта кредитування - гривня.

Переваги:

З усіх питань обслуговування Ви можете отримати консультацію, звернувшись в одну з точок продажу VTB Bank по всій Україні.

Єдина довідкова служба: 

0 (800) 50-77-60* 

(*дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні)