0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

Депозити

Дострокове розірвання депозиту здійснюється в будь-якому відділенні VTB Bank без втрати нарахованих відсотків. Для зняття коштів клієнтові достатньо заповнити наступну заяву і надіслати на електронну адресу: info@vtb.com.ua.

При цьому, відповідно до Постанови НБУ від 14.09.2016 №386 видача готівкових коштів через каси і банкомати на одного клієнта на добу:

  • в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків здійснюється в межах до 250 000 гривень (еквівалент в іноземній валюті за курсом НБУ);
  • в національній валюті — без обмеження.

У разі прийняття клієнтом рішення про продовження співпраці з VTB Bank, депозит діятиме на умовах раніше укладеного договору в АР Крим. На дату закінчення договору депозит буде пролонгований на той самий термін на вигідних умовах, які діють на момент пролонгації. При необхідності клієнт має можливість написати заяву на безготівковий переказ суми вкладу/нарахованих відсотків на свій картковий рахунок, відкритий у VTB Bank. Надалі клієнт зможе знімати кошти з картки без сплати комісійної винагороди у будь-якому банкоматі VTB Bank або банків-партнерів.

Для зручного обслуговування у VTB Bank пропонуємо підключити додатковий сервіс «VTB-online» і з його допомогою дистанційно розміщувати депозити, здійснювати безготівкові перекази за вигідними тарифами. На дату закінчення терміну розміщення депозиту кошти будуть перераховані на картковий рахунок клієнта і він зможе вільно скористатися ними у будь-який час або ж розмістити депозит на нових умовах.

VTB Bank за багато років роботи на банківському ринку придбав репутацію надійної і стабільної фінансової установи, яка гарантує безпеку розміщення коштів клієнтів і їх прав як вкладників.

Деталі по телефону Інформаційно-довідкового центру 0-800-50-77-60 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Поточні рахунки

VTB Bank пропонує своїм клієнтам продовжити взаємовигідну співпрацю і для зручного обслуговування підключити додатковий сервіс VTB-online. З його допомогою клієнт може дистанційно розміщувати депозити, здійснювати безготівкові перекази за вигідними тарифами.

Переваги системи дистанційного обслуговування «VTB Online»:

У разі потреби зняття коштів пропонуємо клієнтам заповнити наступну заяву і надіслати на електронну адресу: info@vtb.com.ua

Деталі за номером Інформаційно-довідкового центру 0-800-50-77-60 (дзвінки по Україні безкоштовні). Звертаємо увагу на те, що відповідно до Постанови НБУ від 14.09.2016 №386 видача готівкових коштів через каси і банкомати на одного клієнта на добу:

  • в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків здійснюється в межах до 250 000 гривень (еквівалент в іноземній валюті за курсом НБУ);
  • в національній валюті — без обмеження.