0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

Обслуговування платіжних і кредитних карток

Всі карткові рахунки клієнтів Кримської дирекції VTB Bank переведені на обслуговування у відділення за адресою: м. Херсон вул. Потьомкінська, 34.

За бажанням клієнти можуть перевести обслуговування рахунків в зручніше для цього відділення на материковій частині України. Для цього необхідно звернутися до обраного відділення і написати заяву про переведення рахунків. Список відділень тут.

Для випуску нових, додаткових або перевипуску існуючих платіжних карток необхідно звернутися у відділення за адресою: м. Херсон за адресою вул. Потьомкінська, 34 або в інше, обране для обслуговування відділення VTB Bank, і написати заяву.

У зв'язку з припиненням діяльності VTB Bank на території Криму кредитні ліміти на платіжних картах заблоковані для використання. Кредитні ліміти не будуть пролонговані на новий термін дії, у зв'язку з цим заборгованість необхідно погасити в повному обсязі і в строк, згідно з умовами кредитного договору.

Способи використання грошових коштів на платіжній картці:

Кредитна картка пролонгована не буде, тому заборгованість за кредитним лімітом слід погасити в повному обсязі і в строк, згідно з умовами кредитного договору.

Способи погашення заборгованості за кредитною карткою:

На території материкової частини України:

У разі потреби зняття коштів пропонуємо клієнтам заповнити наступну заяву і надіслати на електронну адресу: info@vtb.com.ua

На території Криму

Для погашення кредиту пропонуємо скористатися переказом в російських рублях** через відділення банку РНКБ (приклад квитанції для платежу на погашення)

* Платіж за кредитом буде зарахований в термін до 5-ти робочих днів.

Переказ здійснюється за тарифами банку-відправника за вказану послугу.

Конвертація платежу в національну валюту здійснюється за курсом НБУ на дату надходження платежу до VTB Bank.

** Перелік відділень РНКБ в Криму можна знайти за посиланням: http://www.rncb.ru/articles_catalog.php?fpath=2_383

Уточнення інформації щодо кредиту:

Реквізити Вашого рахунку, залишок заборгованості, а також плановий платіж можна уточнити за телефоном Інформаційно-довідкової служби: 0-800-50-77-60 (дзвінки зі всіх телефонів на території України безкоштовні), 044-590-46-93.