0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

Клієнти VTB Bank можуть погасити споживчий (беззаставною) кредит і/або кредитну картку VTB Bank шляхом перекредитування (рефінансування) заборгованості в РНКБ на комфортних і вигідних умовах. Це дозволить уникнути ряду незручностей при погашенні кредиту, що діє на материковій частині України, а також, дасть змогу знизити поточне кредитне навантаження.

Пропозиція діє тільки для позичальників, у яких є споживчий (беззаставний) кредит або кредитна картка!

Для того, щоб скористатися даною пропозицією Вам достатньо:

Клієнти з наявністю простроченої заборгованості також мають можливість скористатися пропозицією про рефінансування за умови погашення простроченої заборгованості власними коштами.

Деталі можна дізнатися за телефоном 044 499 84 10.

Також нагадуємо про можливість погашення кредиту за допомогою переказу в російських рублях в будь-якому відділенні РНКБ.

Процедура рефінансування займе не багато часу.

Пропозиція про рефінансування:
* Уточнити суму заборгованості на дату звернення Ви зможете у менеджера РНКБ або за телефоном Гарячої лінії VTB Bank 0 800 50 77 60.

Зразок квитанції на переказ для повного погашення кредиту у VTB Bank

Звертаємо Вашу увагу на те, що дуже важливо правильно заповнити квитанцію на переказ:

При повному погашенні кредиту у VTB Bank протягом тижня з дати відправлення переказу з необхідною сумою для погашення кредиту і правильними реквізитами на повне дострокове погашення кредиту Ваш кредит у VTB Bank буде повністю закритий.

Смс-повідомлення про повне погашення кредиту у VTB Bank протягом 10 робочих днів буде відправлено на Ваш контактний номер.

Умови з рефінансування:

Термін кредитування

З менеджером РНКБ Ви зможете визначити найбільш зручний для вас термін погашення.

Термін нового кредиту не прив'язаний до терміну кредиту у VTB Bank.

У чому полягає вигода для Вас: