0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

Нова послуга «Вам — гроші» суттєво заощадить Ваш час, оскільки з її допомогою Ви зможете отримувати перекази майже миттєво, не відвідуючи Банк. Крім того, на Вас чекає приємний сюрприз — суттєвий відсоток на залишок на картці. Тепер не потрібно оформляти окрему картку або відкривати депозит, щоб накопичити кошти. Ваші гроші працюватимуть на Вас і, крім того, завжди будуть до Ваших послуг — Ви зможете зняти їх у будь-який час, у будь-якому банкоматі. Також Ви можете розраховуватися карткою за свої покупки — навіть в Інтернеті! При цьому без жодних комісій.

Переваги і особливості картки «Вам — гроші»

Переказ можна отримати як в гривні, так і  валюті, в якій його відправили.

Ви можете скористатися Вашою карткою VTB Bank або відкрити миттєву картку з максимально вигідним для Вас тарифним планом «Вам — гроші».

5 звичайних кроків для отримання грошового переказу на картку «Вам — гроші»

1. Повідомити відправникові переказу Ваш номер мобільного телефону**.
2. Дізнатися у відправника контрольний номер переказу  (КНП).
3. Зателефонувати в інформаційно-довідкову службу VTB Bank і пройти голосову ідентифікацію, повідомивши оператору: прізвище, ім’я, по батькові, номер картки, кодове слово (пароль, який був вказаний при відкритті картки).
4. Повідомити оператору інформаційно-довідкової служби VTB Bank КНП і шестизначний номер платіжної картки***. Валюта переказу і валюта картки повинні співпадати. Щоб уникнути випадків розбіжності валют рекомендуємо відкрити дві картки — у доларах США і в євро.
5. Одержати SMS-повідомлення на зареєстрований номер мобільного телефону з підтвердженням зарахування грошового переказу на картку.

Як отримати PIN-код і активувати Вашу картку

Крок 1

Після отримання картки необхідно з мобільного номера телефону, який підключений до GSM-банкінгу, відправити на номер 2019 SMS-повідомлення з текстом «PIN+ чотири останні цифри картки».

Крок 2

Упродовж 5 хвилин Ви отримаєте повідомлення із зазначенням 4-значного PIN-коду для цієї картки.

Крок 3

Обов'язково потрібно активувати картку в банкоматі VTB Bank, здійснивши будь-яку операцію, наприклад, перевірити баланс на картці.

Крок 4

Якщо Ви бажаєте змінити PIN-код, скористайтеся послугою «Зміна PIN-коду» в меню банкомата VTB Bank.

За допомогою картки «Вам — гроші!» Ви можете у будь-який час:

Отримуйте кошти на карту «Вам - гроші!» за допомогою міжнародної системи грошових переказів MoneyGram.

*Зарахування переказів, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю, на поточні рахунки фізичних осіб здійснюється без обмежень сум. Подальша виплата коштів з поточного рахунку здійснюється згідно з чинним режимом використання рахунку.

** Якщо в системі грошових переказів не заповнено або відсутнє поле «телефон одержувача», буде виконане автоматичне зіставлення прізвища, імені і по батькові одержувача в програмних комплексах Банку і системи грошових переказів. У разі збігу прізвища, імені і по батькові одержувача переказ буде зарахований на платіжну картку.

***У разі  отримання переказу через систему Unistream — додатково повідомити суму і валюту.

****SMS-запит на PIN-код можна відправити лише в межах України