0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications) —  міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів. SWIFT — це зручний спосіб зробити грошовий переказ за кордон зі свого рахунку на рахунок фізичної або юридичної особи з метою оплати покупок, здійснених за кордоном, бронювання готельних номерів, оплати навчання, відпочинку або лікування, а також для грошових переказів родичам і друзям.

Як відправити переказ

Вимоги до переказу:

  1. Переказ іноземної валюти від фізичної особи за кордон може здійснюватися за операціями неторгового характеру і не поширюється на перекази, пов'язані з інвестиційною та підприємницькою діяльністю з  поточного рахунку фізичної особи відповідно до діючих тарифів (розділ 5 тарифів).

  2. Якщо оплата товару або послуги здійснюється юридичному особі — нерезиденту, вказується найменування товару, послуги, а також номер і дата інвойсу / контракту, на основі якого Ви купуєте товар або отримуєте послугу. З призначення платежу має бути зрозуміло, що товар або послуга призначається приватній особі для особистого користування.

  3. При відправці SWIFT-переказу в Європу обов'язковим реквізитом є IBAN.

Реквізити для відправки SWIFT-платежу в іноземній валюті.

Як отримати переказ

  1. Повідомте відправнику реквізити Вашого рахунку, на який будуть зараховані гроші.

  2. Після надходження до банку переказ буде автоматично зарахований Вам на рахунок.