0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

VTB Bank пропонує своїм клієнтам дистанційне обслуговування через мережу банкоматів, яка надає можливість використовувати платіжну картку 24 години на добу.

За допомогою банкоматів, окрім стандартних операцій зняття готівки, Ви отримуєте можливість здійснювати зручні перекази з картки на картку в межах VTB Bank, поповнювати рахунки операторів мобільного зв'язку, одержувати міні-виписки, переглядати і роздруковувати баланс карткового рахунку, а також здійснювати інші операції.

Переказ з картки на картку в межах VTB Bank

Користувачі міжнародних платіжних карток VTB Bank мають можливість переказувати грошові кошти зі своїх карткових рахунків на будь-які інші картки, емітовані банком.

Ця послуга дозволить Вам у будь-який час, не відвідуючи відділень банку, оперативно перевести гроші своїм рідним, близьким, колегам, друзям, які можуть знаходитися в найвіддаленішому куточку світу. Крім того, можна також здійснювати переказ коштів між власними рахунками, наприклад, для погашення заборгованості по кредитній картці.

Для переказу коштів з картки на картку необхідно:

  1. Вставити картку, з якої бажаєте перевести кошти, в банкомат.

  2. Ввести ПІН-код.

  3. Вибрати пункт меню «Грошові перекази» — «Переказ з картки на картку».

  4. Ввести номер картки, на яку потрібно перевести гроші, зазначивши суму переказу.

Після видачі чеку банкомат поверне Вашу платіжну картку.

Отримання міні-виписок

Використовуючи міжнародні платіжні картки VTB Bank, Ви можете у будь-який час одержати в мережі банкоматів Банку деталізацію руху коштів на картковому рахунку  за допомогою послуги  «міні-виписка».

Для того, щоб одержати міні-виписку, необхідно:

  1. Вставити картку в банкомат, вибрати мову спілкування і ввести ПІН-код.

  2. В меню, що з'явилося, вибрати пункт «міні-виписка».

  3. Після видачі чеку банкомат поверне Вашу платіжну картку.