0 (800) 50-77-60 +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Нефінансові послуги

VTB Bank працює в Україні понад 10 років — наші знання, досвід і бездоганна репутація дозволяють рекомендувати своїм клієнтам нефінансові послуги наших партнерів.

Клієнтам VTB Private Banking доступні консультації кваліфікованих спеціалістів зі страхування, структурування капіталу, оподаткування і придбання власності. Ми одними з перших пропонуємо послуги lifestyle management — допомогу у формуванні Вашого стилю життя. Ваш комфорт — наша мета.

Консультаційні послуги

Ми забезпечуємо своїх клієнтів консультаційними послугами у напрямах:

Lifestyle management

Ви для нас — особливий клієнт. Ми дбаємо про Вас, Ваше самопочуття і відпочинок, тому допоможемо Вам з:

Консьєрж-сервіс

Ми знаємо, що Ви — зайнята людина із безліччю обов’язків. До Ваших послуг — спеціалісти консьєрж-служби, які звільнять Ваш час для повного життя, взявши на себе рутинні справи:

Час — найцінніший ресурс. Інвестуйте його в збільшення успіху, а ми Вам у цьому допоможемо.

Про всі можливості консьєрж-сервісу Вам розкаже персональний менеджер.

SmartАir Pass

Ставши клієнтом VTB Private Banking, Ви отримаєте Smart Аir Pass — комплексну організацію мандрівок повітряним транспортом. Це — повна заміна Priority Pass та IAPA. Вона позбавить Вас від непотрібних клопотів, допоможе розслабитись на відпочинку і зосередитись у відрядженні.

Міжнародне водійське посвідчення IDG Inc.

Міжнародне водійське посвідчення — посвідчення особи, що діє у понад 200 країнах світу. З ним Ви можете зняти номер у готелі, відкрити рахунок у банку, керувати транспортним засобом чи орендувати його практично в кожній точці земної кулі.