0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

VTB Bank пропонує клієнтам малого бізнесу новий рівень сервісу - пакетне обслуговування поточних рахунків. При відкритті поточного рахунку Ви маєте нагоду обрати один з трьох тарифних пакетів, який найбільш відповідає потребам Вашого бізнесу.

Попередня заявка для відкриття поточного рахунку

Пакет «Старт» призначений для клієнтів малого бізнесу, діяльність яких головним чином не пов'язана із здійсненням безготівкових операцій на поточному рахунку.

В рамках цього пакету пропонується базовий перелік необхідних послуг за мінімальною ціною — 100 грн. на місяць.

Пакет «Бонус» — оптимальне рішення для більшості клієнтів, яке надає можливість користуватися всіма необхідними послугами і при цьому мінімізувати витрати на розрахунково-касове обслуговування. Використовуючи цей пакет, Ви одержуєте оптимальне співвідношення ціни і якості банківських послуг.

Щомісячна абонентна плата за надання послуг, що входять до пакета, складає 225 грн.

Пакет «Классік» розроблений для клієнтів, які планують користуватися широким спектром банківських послуг.

Щомісячна абонентна плата за пакет складає 350 грн.

Новий Пакет «Преміум» містить максимальну кількість послуг з розрахунково-касового обслуговування, необхідних крупним підприємствам.

Щомісячна абонентна плата за пакет складає 1200 грн.

Ознайомитися з актуальними умовами пакетів РКО, а також одержати всю необхідну інформацію Ви можете, звернувшись до найближчого відділення ВТБ БАНКУ або в розділі на сайті «Діючі тарифи».