0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку

VTB Bank пропонує клієнтам скористатися перевагами розміщення депозитів в нашому банку. Ви гарантовано одержуєте:

Для клієнтів малого бізнесу (для суб'єктів господарювання, окрім небанківських фінансових установ) пропонуються зручні депозитні програми:

Програма лояльності

Депозит «Максимум»*

Основні умови: Вклад без можливості поповнення і дострокового повернення Вкладу. Виплата відсотків* в кінці терміну Вкладу або щомісячно на поточний рахунок Вкладника. Мінімальний термін Вкладу 31 день, максимальний термін Вкладу — 731 день **.

*Умови виплати відсотків (в кінці терміну або щомісячно) впливають на розмір процентної ставки.

* *Вклади приймаються на строк до 1 року (максимум 365 днів) і від 367 днів.

Депозит «Динамічний» 

Дозволяє розміщення вільних коштів на термін від 1 до 30 днів. Лояльні умови дострокового повернення Вкладу. Сума депозиту повинна бути не менше 100 000 грн. (20 000 USD / EUR). Ставки для розміщення Вкладів без можливості поповнення. Процентні ставки встановлюються щодня.

Депозит «Строковий» 

Основні умови: Вклад з можливістю поповнення*** і дострокового розірвання депозитного договору. Виплата відсотків щомісячно на поточний рахунок Вкладника. Мінімальний термін Вкладу 31 день, максимальний термін Вкладу -367 днів ***.

Депозит «Капітал» 

Основні умови: Вклад з можливістю поповнення*** і дострокового розірвання депозитного договору. Виплата відсотків — з щомісячним нарахуванням відсотків і їх приєднанням до основної суми Вкладу (капіталізація). Мінімальний термін Вкладу 61 день, максимальний термін Вкладу -367 днів ****.

***Застосування умови можливого поповнення (або відсутність такої умови впродовж дії договору) обирається Вкладником при укладанні депозитного договору на умові продукту «Терміновий» наявність в договорі умови поповнення Вкладу впливає на розмір процентної ставки.

**** Вклади приймаються на строк до 1 року (максимум 365 днів) і на 367 днів.

Вклад (Депозит) «Бізнес»

Терміновий Вклад, який обліковується на рахунку 2610. Вклад з правом поповнення, який надає можливість одержувати додатковий дохід від розміщення залишків на поточному рахунку (2600) на період розміщення термінового Вкладу за ставкою, яка встановлена для термінового Вкладу. Процентна ставка, фіксована на весь термін дії договору, встановлюється в момент укладання договору за вибором клієнта залежно від обраного їм терміну Вкладу. Відсотки за депозитом виплачуються щомісячно. Максимальний термін розміщення Вкладу 365 днів.

Оформлення Вкладів на термін 366 днів не передбачається.

Депозит «Інвестиційний»

Депозит «Інвестиційний» — використовується для розміщення вільних коштів нерезидентів-інвесторів в банку на термін 370(371) днів (день) з виплатою нарахованих відсотків щомісячно або в кінці терміну дії договору. Ставки для розміщення Вкладів без можливості поповнення.

Депозит «Бонус»

Депозит «Бонус» — дозволяє розміщення вільних коштів на термін 370 (371) день з щомісячною виплатою нарахованих відсотків. Максимально можлива процентна ставка встановлюється окремо на кожен період розміщення Вкладу.

Депозитний рахунок «Ефективний»

VTB Bank представляє клієнтам малого бізнесу всіх галузевих напрямів спеціальну програму вигідного розміщення коштів — Депозитний рахунок «Ефективний». Програма дає можливість одержувати додатковий дохід від розміщення тимчасово вільних коштів, при цьому без обмежень поповнювати рахунок або знімати з нього кошти.

Програма розроблена VTB Bank спеціально для клієнтів, які мають нагоду постійно (щодня) поповнювати рахунки і при цьому потребують періодичного списання частини коштів.

Переваги депозитного рахунку «Ефективний»:

Умови депозитного рахунку «Ефективний»:

Умови повернення частини вкладу:

Умови нарахування і виплати відсотків: 

Отримати інформацію про актуальні розміри процентних ставок за депозитними продуктами, а також одержати консультацію з усіх питань обслуговування Ви можете, звернувшись в одну з точок продажів VTB Bank по всій Україні.

Єдина довідкова служба: 

0 (800) 50-77-60 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів по Україні безкоштовні)