0 (800) 50-77-60* +380 (44) 239-35-20
Усі способи зв'язку
Безпечні покупки в мережі Інтернет з використанням платіжних карток MasterCard і Visa

Згорнути

З метою підвищення безпеки розрахунків за товари і послуги в мережі Інтернет з використанням платіжних карток ВТБ, Банк впровадив систему MasterCard® SecureCode™ і Verified by Visa (технологія 3D Secure).

MasterCard® SecureCode™ і Verified by Visa (технологія 3D Secure) — це унікальна система міжнародних платіжних систем MasterCard™ і Visa International, яка забезпечує максимальну безпеку здійснення операцій купівлі в мережі Інтернет шляхом вводу утримувачем картки секретного паролю в момент здійснення операцій купівлі (додаткова верифікація утримувача).

Переваги MasterCard® SecureCode™ і Verified by Visa:

Безпека — для 3D Secure ідентифікації утримувача картки використовуються генерація одноразового динамічного пароля, який дійсний для проведення тільки одній операції в мережі Інтернет.

Простота — 3D Secure ідентифікація утримувача картки здійснюється автоматично в момент здійснення покупки в мережі Інтернет без додаткової реєстрації на сайті Інтернет-магазину або банку-емітента картки.

Зручність — 3D Secure ідентифікація не вимагає окремого підключення картки до системи 3D Secure і не вимагає запам'ятовування секретного паролю, адже він генерується для кожної операції окремо.

Принцип роботи MasterCard® SecureCode™ і Verified by Visa:

Інтернет-магазини, які є учасниками програми 3D Secure MasterCard® SecureCode™ і Verified by Visa, розпізнати дуже легко, достатньо знайти на їх сайті логотип: